שרה סילבר

פסיכולוגית ומטפלת משפחתית וזוגית

 

מגשרת עסקית ומשפחתית, מומחית משפחה ומומחית לילדים בהליכי גשת"פ

מוצקין 23 רעננה

שרה סילבר

פסיכולוגית ומטפלת משפחתית וזוגית

 

מגשרת עסקית ומשפחתית, מומחית משפחה ומומחית לילדים בהליכי גשת"פ

אודות:

פסיכולוגית דו-לשונית (עברית ואנגלית) עם הסמכה בישראל ובארה"ב. עליתי ארצה לבד מניו-יורק ולמדתי תואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית, ירושלים (רשימת הדיקן). תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית הוענק מ -Queens College, ניו-יורק, בשנת 1977. עבדתי שבע שנים בשירות פסיכולוגי-חינוכי של מועצת קדימה. הייתי המרכזת של מרפאת החוץ בבית איזי שפירא, רעננה, מרכז לילדים עם איחורים בהתפתחות. משנת 1984 אני מנהלת קליניקה פרטית ברעננה. עברתי הכשרה בטיפול משפחתי וזוגי במכון רבדים, נתניה, והוסמכתי מטעם האגודה בשנת 1995. לאחר מכן עברתי ההכשרות לגישור.
כדי להרחיב את הידע הדיאגנוסטי והטיפולי סיימתי הכשרות מורחבות בתחומים של טיפול במשחק יחידני ומשפחתי וליקויי למידה, והשתתפתי בסמינריונים רבים בתחום הטיפולי, וככה רכשתי את הכישורים לטפל במגוון רחב של קשיי ילדים.
אני מומחית בהפרעות קשב וריכוז, הערכות פסיכולוגיות, הערכה וטיפול ברגישויות תחושתיות וטיפול בקשיים רגשיים של ילדים במגוון אמצעים כולל משחק. עבודתי כוללת הדרכת צוותים בבתי הספר וניהול המקרים בטיפולי (case management) בצורה מקיפה. הוזמנתי להרצות בנושאים שונים ברחבי הארץ ומאמריי המקצועיים התפרסמו. הקליניקה שלי מהווה מרכז להרצאות וסדנאות בנושאים הקשורים לאיכות החיים של ילדים ומשפחותיהם. אנא בקרו באתר שליwww.israelpsychology.com וקראו מאמרים על עבודתי ומאמרים שכתבתי. תראו שם אירועי הקליניקה ומגוון הפעילויות המעסיקות אותי.
בשנת 2012 הצטרפתי לעמותת "להתגרש בשלום" והתקבלתי כחברה ב-IACP , הארגון הבינלאומי לשיטה זאת. אני מאמינה שזאת הדרך הנכונה המיטיבה לילדים במשפחה.
אני נשואה ואם לשלושה וסבתא לנכדים חמודים.

מוטו אישי ומקצועי:


Children's wellbeing is paramount.
Parental love strives to prevail over personal interests.
The therapist's goal is to promote this process.