עו"ד רויטל להב

עו"ד

 

עו"ד, מגשרת ועו"ד לגירושין בשת"פ

טלפון : 04-8702228

נייד: 050-7861519

link to facebook
רחוב אנדריי סחרוב 9, בניין 25 חיפה

עו"ד רויטל להב

עו"ד

 

עו"ד, מגשרת ועו"ד לגירושין בשת"פ

טלפון : 04-8702228

נייד: 050-7861519

אודות:

הוסמכה כעו"ד בשנת 2006 במשרדו של עו"ד אביגדור פלדמן ועבדה כעו"ד בתחום הפלילי. משנת 2008 עבדה כעוזרת משפטית אצל ס"נ (כתוארה אז) הש' שושנה ברגר בבית המשפט לענייני משפחה, מחוז חיפה. כיום, בעלים של משרד עצמאי בקריות ובחיפה ומיייסדת ובעלים של מיזם – "נס" – ניהול סכסוכים במשפחה.

בעלת תואר בוגר במשפטים (L.L.B) מהמכללה למינהל ראשון לציון ותואר שני במשפטים (L.L.M) עם התמחות בתורת השפיטה מאוניברסיטת חיפה, הכשרה בגישור בסיסי משנת 2004 וגישור משפחה משנת 2009 עם ניסיון מצטבר מעשי בגישורי משפחה ביחידות הסיוע שליד בתי המשפט לענייני משפחה משנת 2010. הוכשרה כבוררת ומגשברת משנת 2017 במוסד לבוררות – "יתרו", הכשרה כעו"ד לגירושין בשיתוף פעולה מינואר 2018. חברה בפורום ליישוב סכסוכים ארצי בלשכת עורכי הדין, חברה בועדת גישור בלשכת מחוז חיפה וחברה בעמותה הארגון הישראלי לגירושין בשיתוף פעולה.

נשואה ואם לשני ילדים. דוברת עברית (שפת אם), אנגלית – רמה גבוהה וצרפתית – מדוברת.

מוטו אישי ומקצועי:


"אפשר גם אחרת!"

משחר ילדות, האמנתי שיש יותר מפתרון אחד לכל מצב. חונכתי על ערכים, על חשיבות בתקשורת ושאפתי לעזור בהתאם לכישוריי, בכל מקום שבו אני נמצאת. אחרי שנים רבות כעוזרת משפטית של סגנית הנשיא בענייני משפחה בבית המשפט, לאחר שנחשפתי לסכסוכי משפחה במקרים מגוונים, כתבתי פסקי דין והחלטות, שמעתי דיונים קשים, ראיתי התנהלות משפטית מגוונת ואף ניהלתי תיקים כעורכת דין לטיגטורית , הגעתי לכלל מסקנה שהצדק מצוי בידיים של בעלי הדין, קרי – המשפחות. העובדה כי מדובר בענייני משפחה מחזקת את הצורך במציאת פתרונות הסכמיים, פרי עבודה של הצדדים עצמם. המציאות הוכיחה כי רק הפתרונות ההסכמיים הם אלו שמחזיקים לאורך זמן, שמייצרים תקשורת חיובית ומאפשרים למשפחה לעבור תהליך של שינוי חיובי ועיצוב מחדש. רכשתי כלים, ידע וניסיון ללוות משפחות במצבי משבר בתקופות קשות בחייהם ואני יודעת להגן על לקוחותיי הן מקצועית והן אנושית, באופן המיטבי כדי לסייע לגירושין בדרכי שלום ובשיתוף פעולה. אני מלווה את לקוחותי יד ביד, לאורך כל הדרך, כי אפשר גם אחרת!!!