עו״ד מיכל שקד

עו"ד

 

עורכת דין. מגשרת ועו"ד בגירושין בשיתוף פעולה

טלפון : 04-8554499

link to facebook
שדרות מוריה 30 חיפה

עו״ד מיכל שקד

עו"ד

 

עורכת דין. מגשרת ועו"ד בגירושין בשיתוף פעולה

טלפון : 04-8554499

אודות:

ניסיון מקצועי
הוסמכה כעו"ד בשנת 1998. בשנת 2000 הקימה את משרד עוה"ד מיכל שקד, המונה כיום שלושה עורכי דין, ועוסק בייצוג בתחום דיני משפחה וירושה, בגישור וכן בגירושין בשיתוף פעולה באזור חיפה, חוף הכרמל ותל אביב. מרצה בפני פורומים שונים בארץ ובחו"ל בתחום דיני המשפחה.

פעילות ציבורית
סגנית ראש לשכת עורכי הדין בישראל, יו"ר הפורום ליישוב סכסוכים, יו"ר (משותף) הפורום הבינלאומי, חברת המועצה הארצית בלשכת עורכי הדין. כיהנה בעבר כחברת הועד המרכזי של הלשכה, חברת ועד מחוז חיפה, עורכת ראשית של מגזין "בדלתיים פתוחות", ועוד.

בעלת תואר בוגר במשפטים (LL.B. מאוניברסיטת חיפה- 1997), ומוסמכת כמגשרת החל מ2006. מוסמכת כדירקטורית מטעם אוניברסיטת בר אילן. הוכשרה לעסוק כעו"ד לגירושין בשיתוף פעולה מטעם לשכת עורכי הדין בישראל, משרד המשפטים ושגרירות ארה"ב (2009). השתתפה בהשתלמויות במסגרת הארגון הבינלאומי בארה"ב ובגרמניה (2009-2015). בוגרת הכשרה מתקדמת לגירושין בשיתוף פעולה (מאי 2011). חברה בארגון הבינלאומי IACP של אנשי המקצוע הפועלים בשיטת גירושין בשיתוף פעולה מ-2009, ומרצה בכנסי הארגון.

נשואה ואם לשלוש בנות. דוברת עברית – שפת אם, אנגלית – ברמה גבוהה.

מוטו אישי ומקצועי:


אחר שנים רבות של ייצוג וניהול תיקים בבתי משפט ובבתי דין רבניים, אני סבורה כי בתי המשפט מסוגלים לספק מענה חלקי בלבד לצרכי המתגרשים, ולכן ניצחון אמיתי מושג בסופו של דבר בניהול משא ומתן איכותי המתייחס לצרכים המשפטיים, הכלכליים והרגשיים של הלקוח, בהשגת הסדר מצוין בזמן סביר, תוך שמירה על מערכת יחסים מתפקדת בין הצדדים, והתחשבות בטובתם של הילדים. אני מאמינה כי בלב כל משבר שוכנת הזדמנות לצמיחה, וכי בעזרת ליווי מקצועי נכון, ניתן להפוך גם את הליך הגירושין לחוויה בונה ומעצימה עבור הלקוח עבור בני המשפחה.