עו״ד טלי ורטהיים עפרון

עורכת דין

נייד: 054-2440808

wertheimt.co.il link to facebook
רחוב השפלה 14 רמת השרון

עו״ד טלי ורטהיים עפרון

עורכת דין

נייד: 054-2440808

wertheimt.co.il

אודות:

בעלת משרד עצמאי (שנת 2000) העוסק בענייני משפחה, מקרקעין וגישור. מנחה קורסי גישור ומרצה בתחום הגישור, המשפחה, ניהול קונפליקטים ועוד. עברה השתלמויות עומק במקרקעין, בדיני המשפחה ובדיני המשפחה האזרחיים. בוגרת הקורס הראשון בישראל ללימודי תעודה בטיפול משפחתי (1985).
מגשרת מהו"ת במערכת בתי המשפט משנת 2009. מגשרת בקהילה ומנהלת פרויקט הגישור והדיאלוג בקהילה ברמת השרון. חברה בוועדת הגישור של לשכת עורכי הדין ובהנהלת התאחדות מרכזי הגישור בקהילה.
בעלת הסמכה לעבוד בשיטת גירושין בשיתוף פעולה משנת 2009. בוגרת הכשרה מתקדמת לגירושין בשיתוף פעולה (מאי 2011). חברה בארגון הבינלאומי של אנשי מקצוע הפועלים בשיטת גירושין בשיתוף פעולה (IACP) . חברה ב"עמותת להתגרש בשלום" משנת 2010.
ערך מוסף : פעילה בעמותת "שיעור אחר" העוזרת לילדים משכבות מצוקה ללמוד על זכויותיהם, ללמוד לחלום ולקוות להגשימו. פעילה ושותפה להקמת עמותת "עירד" הפועלת לסייע לחדר המיון של בית החולים לילדים "שניידר".
נשואה ואם לשלוש בנות בוגרות.

מוטו אישי ומקצועי:


"בלב ליבו של כל קושי טמונה גם ההזדמנות" (א. איינשטיין). מניסיוני האישי, אני יודעת, כי תקופת הגירושין היא זמן של מתח וחוסר ודאות עבור כל בני המשפחה, לכן חשוב היה לי למצוא שיטה שתתייחס לכל ההיבטים של הגירושין. שכן, במקביל לתגובות רגשיות של כאב, כעס ותסכול, יש צורך לפתור בעיות של חלוקת הרכוש, הסדרי מזונות והחלטות על החזקת הילדים. חשוב לי שילדים יראו את הוריהם כשותפים לפתרון הבעיה של פרוק התא המשפחתי, ולא כנלחמים ומתחרים זה בזה. לאפשר להורים למצוא פתרונות מתאימים להמשך ההורות המשותפת.
לדרך עבודה זו אני מביאה את ניסיון החיים המקצועי והרב-גוני שלי, את יכולת האמפתיה שלי והבנת הדרכים השונות לניהול ופתרון קונפליקטים. בהשתתפותי בדרך זו, אני רואה את חובתי לעזור ללקוח/ה שלי להתגרש בשלום ואת זכותי לאפשר לכל המשפחה שלו/ה לפתור את ענייניה בהבנה ובכבוד הדדי.