עו״ד ורד פרימוב

עורכת דין

 

עו"ד, מגשרת ועו"ד לגירושין בשיתוף פעולה

טלפון : 04-6330144

נייד: 052-5778388

link to facebook
חטיבת אלכסנדרוני 4ב', חדרה | שנקר 14, הרצליה פיתוח

עו״ד ורד פרימוב

עורכת דין

 

עו"ד, מגשרת ועו"ד לגירושין בשיתוף פעולה

טלפון : 04-6330144

נייד: 052-5778388

אודות:

התמחתה ועבדה בתחום המשפט האזרחי-מסחרי ובתחום דיני המשפחה. בעלת משרד עצמאי העוסק בענייני משפחה וירושה ובגישור משפחתי ועסקי.בעלת נסיון רב בפתרון סכסוכים משפחתיים ועסקיים מורכבים. מגשרת בתוכנית מהו"ת מטעם משרד המשפטים. מגשרת מטעם המוסד הארצי לגישור וליישוב סכסוכים, משרד המשפטים. חברה בועדת הגישור של לשכת עורכי הדין – מחוז חיפה. בוררת מטעם המוסד לבוררות של לשכת עורכי הדין.מגשרת קהילתית בעמותת מגשרי חדרה.
בעלת תואר בוגר במשפטים (B.LL) מאוניברסיטת תל-אביב (1990), לומדת לתואר שני בתוכנית לניהול ויישוב סכסוכים ומשא ומתן באוניברסיטת בר-אילן (2012). מוסמכת כמגשרת (2000) וכמגשרת משפחתית (2004). בוגרת התוכנית להתנסות מודרכת בגישור (פרקטיקום) מטעם משרד המשפטים (2010).
עברה הכשרה לעסוק כעו"ד לגירושין בשיתוף פעולה מטעם הארגון הבינלאומי IACP ומכון אדלר (2011).
חברה בארגון הבינלאומי של אנשי המקצוע הפועלים בשיטת גירושין בשיתוף פעולה ה- IACP (2012).

מוטו אישי ומקצועי:


"החיים יגרמו לך כאב ביוזמתם הם. האחריות המוטלת עליך היא ליצור אושר". (מילטון אריקסון). לעתים אין מנוס מהמסקנה כי המשך חיי הנישואין הינו בלתי אפשרי ואף עלול להזיק לבני הזוג ולילדיהם יותר מאשר גירושין, אולם יש לזכור כי פירוק הנישואין אין פירושו פירוק המשפחה. באפשרותכם להשפיע על אופן הליך הגירושין על מנת למזער את נזקיו, לתת דוגמא טובה לילדיכם ולאפשר יחסים טובים ובריאים יותר בין בני המשפחה. אם ברצונכם לקחת אחריות על חייכם ועל אושרכם ואושרם של יקיריכם, אוכל לתת לכם את הליווי והתמיכה הדרושים ולייצגכם בנאמנות ובמקצועיות על מנת להגיע לפתרון מוסכם שיענה על צרכיכם בדרך הוגנת, יעילה ובעלות הנמוכה מייצוג בבית משפט.