ארתור שני

עורך דין

עו"ד, מגשר ועו"ד לגירושין בשת"פ

טלפון : 03-6935333

נייד: 054-6911178

https://g.co/kgs/56kFpC link to facebook
רחוב ברקוביץ' 4 תל אביב מגדל המוזיאון קומה 6

ארתור שני

עורך דין

עו"ד, מגשר ועו"ד לגירושין בשת"פ

טלפון : 03-6935333

נייד: 054-6911178

https://g.co/kgs/56kFpC

אודות:

ארתור החל את עיסוקו בתחום דיני המשפחה, הירושה וניהול ההון המשפחתי בשנת 2009, עוד טרם החל את התמחותו על פי דין. לאחר השלמת חוק לימודיו, החליט ארתור, כי כדי לתת מענה משפטי ראוי לכל היבטי דיני המשפחה והירושה, יש צורך בידע מסחרי רחב. משכך, פנה ארתור להתמחות במשרד פרטי מוביל תחת פיקוחו של עורך דין ותיק ומנוסה בתחום דיני המסחר והחברות.

עם השלמת תקופת ההתמחות והסמכתו כעורך דין, שימש ארתור כיועץ חקיקה ותקשורת בכנסת ישראל, זאת בצד ניהול פרקטיקה משפטית פרטית בתחום דיני המשפחה והירושה.

ארתור הינו בעל תואר בוגר במשפטים (LL.B) ובממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה (B.A) מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ותואר מוסמך במשפטים בהתמחות בדיני משפחה ויישוב סכסוכי משפחה (LL.M) מאוניברסיטת בר אילן.

בצד עבודתו המשפטית, עוסק ארתור אף בפעילות ציבורית וחברתית ענפה. כך למשל, שימש ארתור כמנהל המחלקה המשפטית של "האגודה לשמירת זכויות הפרט בישראל", וכן מתנדב בארגון "שכר מצווה – לסיוע וייצוג משפטי למעוטי יכולת של לשכת עורכי הדין בישראל".

למעט התארים האקדמיים, מחזיק עו"ד שני בהסמכה בגישור כללי, גישור גירושין ופרידה וכן גירושין בשיתוף פעולה (Collaborative Divorce).

שולט בשפות עברית, אנגלית בע"פ ובכתב ברמה גבוהה מאוד ובשפה הרוסית.

מוטו אישי ומקצועי:


על דגלי חרוט מודל מקצועי קר מזג ויעיל תחת מעטה של אנושיות, חום אמפטיה ונועם. מוטו משרדי הוא דיני משפחה – לכל משפחה.

על השירות המשפטי הניתן, להתבסס על הכרת הידע המשפטי העדכני ביותר, תוך ניסיון לרתום את ההלכה הנוהגת לתוצאה הרצויה בין במישרין ובין באמצעות מציאת פתרונות יצירתיים לסוגיות מורכבות גם בתוך מודל שיתופי של עריכת דין, גם למשפחות המסורתיות וגם למשפחות של ימינו.