האם הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" מתאים לי?

הגירושין הם עניין אישי ורגיש. זוגות רבים מוצאים, כי הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה", המתנהל מחוץ לכותלי בית המשפט, מתוך כבוד הדדי ושקיפות, מונע מהם חוויות קשות ותוצאות הרסניות להם ומשפחתם – חוויות ותוצאות שהן מנת חלקם של מתגרשים רבים.
הליך הגירושין בשיתוף פעולה מתאים לך אם את/ה מסכים/מה לרוב ההיגדים הבאים:

 • גם כשאני לא מסכימ/ה אני חושב/ת שאפשר לכבד אחד את השני/ה
 • אסור לנו לוותר על צורכי הילדים.
 • אני מסכים/מה לכך שנדון בכובד ראש גם על צרכי בן/בת זוגי לשעבר
 • אני מאמין/נה, כי עבודה יצירתית ומשותפת תעזור בפתרון בעיות.
 • חשוב לי שנתעלה על הכאב של היום, כדי לתכנן את המחר.
 • חשוב לי שננהג בהוגנות גם בשעות קשות.
 • עדיף לנו שהשליטה תישאר בידי שנינו ולא בידי בית המשפט.

אם ענית בחיוב לרוב הסעיפים הנ''ל, צור/צרי קשר עם אחד מאיתנו ונשמח לעזור.

לחיפוש איש מקצוע באזורך ללחוץ כאן

האם הליך "גירושין בשיתוף פעולה" יקר מהליכים אחרים?

לטווח הארוך הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" הוא פתרון חסכוני, הן ביחס לחלופות האחרות והן ביחס לתמורה עבור ההשקעה הכספית. ההשוואה צריכה להיעשות אל מול הליך משפטי בבימ"ש (ליטיגציה), שהינו הליך ארוך, מייגע ויקר – הן מהפן הכלכלי והן מבחינת המחיר הרגשי והאישי, שמשלמים הצדדים המתדיינים, כולל ילדיהם. הליך זה אף ממזער נזקים עתידיים, לצדדים ולילדיהם, אשר יחייבו טיפול רגשי ארוך. הליך "הגירושין בשיתוף פעולה" אף יאפשר לכם הגיע להסכמות, אשר ימנעו הזדקקות להליכים יקרים, כגון: מכירה מאולצת של נכסים ע"י כונס נכסים, עלות הבאת "מומחים" לעדות, אגרות, הוצאות משפט וכיוצ"ב. בהליך זה תוכלו לפתוח "דף חדש" ולא להתעכב שנים באי ודאות אשר תפגע בכל בני המשפחה ותמנע התארגנות מעשית ונפשית.
המומחים ב"להתגרש בשלום" יאפשרו לכם לחסוך זמן וכסף בהתדיינות אינסופית לסיום המחלוקות, ויסייעו לכם להגיע להסכם באופן הרצוי והמוסכם על ידכם. זכרו - שיתוף הפעולה ביניכם, בסיוע הצוות המקצועי של "להתגרש בשלום" חוסך כסף רב אשר יתבזבז בהדיינות ארוכה ומייגעת בבתי המשפט/ בבתי הדין ותורגש באיכות החיים של כל בני משפחתכם למשך שנים רבות.

האם יש שירותים נוספים שנותנים אנשי המקצוע ב"להתגרש בשלום" לזוגות במחלוקת?

אנשי המקצוע בקבוצת "להתגרש בשלום" נותנים שירותים נילווים לבני זוג מתגרשים/ נפרדים גם שירותים נוספים, כגון: ייעוץ וייצוג משפטי בהליכי משא ומתן וניסוח הסכם הגירושין, גישור, טיפול זוגי ו/או משפחתי ו/או פרטני ו/או טיפול רגשי לילדים, תיאום הורי, הדרכה הורית, שירותי אקטואריה, הערכות שווי של עסקים ו/או חברות, ייעוץ לכלכלת המשפחה.

לחיפוש איש מקצוע באזורך ללחוץ כאן

 

למי עלי לפנות?

הגירושין מהווה "רעידת אדמה". זהו תהליך מורכב, המערער את התא המשפחתי. צוות המומחים שלנו ב"להתגרש בשלום" המורכב מעורכי דין, מומחים רגשיים, מומחי ילדים ומומחים כלכליים יסייע לכם לצלוח את המשבר האישי – שהינו משבר רגשי משפחתי המערב עניינים משפטיים, רגשיים ופיננסים ולהפוך את המשבר להזדמנות לחיים חדשים באוירה מעצימה, מצמיחה וחיובית.

אנשי המקצוע בקבוצת "להתגרש בשלום", שהינם אנשי מקצוע מובילים בתחומם, יתנו מענה מיטבי לצרכי הפרידה, מזויותיה השונות, תוך מתן מענה לסוגיות המשפטיות, הרגשיות והפיננסיות, מתוך דאגה לעתידכם ועתיד ילדיכם.

ניתן לפנות לכל אחד מאנשי הצוות של "להתגרש בשלום" המופיעים תחת אנשי המקצוע ולתאם עוד היום פגישת ייעוץ, חינם וללא התחייבות, לקבלת מידע על ההליך ומידת התאמתו למקרה שלכם.

לחיפוש איש מקצוע באזורך ללחוץ כאן

האם המפגש הראשון הוא בתשלום?

חברי קבוצת "להתגרש בשלום" מאפשרים לכם מפגש היכרות ראשוני, כדי להבין מהו הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" והאם הליך זה עשוי להתאים לכם – ללא עלות! לכן כדאי לקבוע מפגש עם מי מאנשי המקצוע בקבוצה ולצעוד את הצעד הראשון לקראת פתרון המשבר.

מה ההבדל בין תהליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" והגישור?

הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" והליך הגישור הם הליכים, המתנהלים מחוץ לכתלי בית המשפט.  בשניהם מנוהל משא ומתן בין הצדדים, תוך ניסיון למצוא את הצרכים האמיתיים שלכם ושל בני משפחתכם, לבחון חלופות שונות לפתרון המחלוקות ותוך מתן סיוע לכם בני הזוג, מתוך שאיפה להבאתכם להסכמות מחוץ לכותלי בית המשפט.
יחד עם זאת, קיים שוני מהותי בין הגישור להליך ה"גירושין בשיתוף פעולה",שכן בעוד שבהליך הגישור יושבים שני בני הזוג עם צד שלישי נייטרלי - המגשר, הרי שבהליך ה"גירושין בשיתוף פעולה"הצוות הרב תחומי, המורכב מעורכי הדין ומומחה רגשי  מקבוצת "להתגרש בשלום" מסייעים ותומכים בכל אחד מכם, כך שתוכלו להשתתף באופן פעיל ומיטבי לכל אורך המשא ומתן.

הליך הגישור מתאים כאשר אין פערים גדולים בין הצדדים וכאשר הסוגיות המשפטיות ו/או הרגשיות אינן מורכבות. הסיבה לכך היא שנייטרליות המגשר הופכת את הגישור במצבים של פערים גדולים או מורכבות לעיתים לקשה ואף בלתי אפשרי, בשל נייטרליות המגשר בכל מצב.
לעומת זאת, הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה"מתאים, כששניכם מסוגלים לנהל משא ומתן חופשי ביניכם, מתוך עמדה יחסית שווה, אך לא רק, שכן ההליך מתאים אף במקרים בהם רמת הקונפליקט גבוהה יותר, או כשיש פערים גדולים בין שני הצדדים, כאשר אחד מכם מרגיש חלש והשני חזק יותר..
כדאי לדעת שסיכויי הצלחת הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה"גבוהים ביותר ועומדים על מעל ל - 90%.

עוה"ד שלי הבטיח הצלחה של תשעים אחוז בבימ"ש - למה כדאי לי לפנות להליך ה"גירושין בשיתוף פעולה""?

יש שוני גדול בין פגישות הצוות , שנעשות בהליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" לבין פגישות מו"מ רגילות בין עורכי דין, שנעשות אגב התדיינות משפטית. לעיתים קרובות, הסכם בין עורכי הדין, אגב ההתדיינות משפטית, מושג אף ללא נוכחות בני הזוג עצמם, שכן הצדדים המותשים מהקרב המשפטי ומבקשים שעורכי הדין יסיימו את הסאגה במקומם. במצב שכזה  הפשרה לעיתים נעשית באמצעות החלפת טיוטות בין עורכי הדין, כאשר מעורבות בני הזוג קטנה. השיח שבין עורכי הדין מתמקד בזכויות וחובות משפטיות וכמעט לא נעשה שיח של צרכים (מה צריך כל אחד מבני הזוג? מה צריכים הילדים?) ואין הסתכלות על כל בני המשפחה. עורכי הדין מנהלים את המשא ומתן ביניהם תוך "החזקת כל הקלפים צמודים לחזה". עורכי הדין מנועים מלספק  מידע, שכן "אי אפשר לדעת לאן הדברים יתגלגלו". על כן עורכי הדין ייעצו ללקוחותיהם איזה מידע לחשוף בפני בן הזוג ובעיקר מה להסתיר. לרוב, בני הזוג מרגישים שנאלצו לוותר, כדי לסיים את ההליך, כי הם פשוט כבר לא יכלו יותר. הסכמים אלה יהיו "הרע במיעוטו", תוך החמצת הזדמנות לגעת בנושאים החשובים לכל בני המשפחה.

הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" הוא הליך שונה לאורך כל הדרך. שניכם תעבירו מידע באופן חופשי ביניכם, כדי להתקדם בצורה פתוחה והוגנת להסכם, שיהיה הטוב ביותר עבורכם ועבור המשפחה כולה. ההליך הוא קצר יותר ובלי "משחקים" ו"תרגילים",  כמו שנעשה בבית משפט. ההליך נעשה ללא כתבי בי-דין( כתבי תביעה והגנה), הכתובים בשפה הפוגעת בשניכם. תוכן ההסכם ישקף את טובתכם ואת טובת המשפחה כולה ויקח בחשבון את הצרכים של כל בני המשפחה. בזכות העבודה המשותפת של הצוות המקצועי הרב תחומי מקבוצת"להתגרש בשלום" תוכלו לצאת לדרך חדשה, בתחושת סיפוק וגאווה, שבחרתם  בדרך החיובית לסיים את הנישואין, מנעתם מעצמכם ומילדיכם סבל אישי ונזק כלכלי מיותרים ואפשרתם לילדיכם לראות איך ניתן לפתור סכסוכים בדרכים מכובדות.

עוה"ד שלי הבטיח הצלחה של תשעים אחוז בבימ"ש - למה לפנות להליך "גירושין בשיתוף פעולה"?

יש שוני גדול בין הפגישות המרובעות, שנעשות בהליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" לבין פגישות מו"מ רגילות בין עורכי דין אגב התדיינות משפטית. לעיתים קרובות, הסכם בין עורכי הדין, אגב ההתדיינות משפטית, מושג ללא נוכחות בני הזוג עצמם, שכן הצדדים המותשים מהקרב המשפטי מבקשים שעורכי הדין יסיימו את הסאגה במקומם ועל כן הפשרה נעשית בהחלפת טיוטות בין עורכי הדין כאשר מעורבות בני הזוג קטנה. השיח שבין עורכי הדין הוא שיח של זכויות וחובות משפטיות וכמעט לא שיח של צרכים ובוודאי שאין הסתכלות על כל בני המשפחה. עורכי הדין מנהלים את המשא ומתן ביניהם תוך "החזקת כל הקלפים צמודים לחזה" ולא יספקו מידע, שכן "אי אפשר לדעת לאן הדברים יתגלגלו". על כן עורכי הדין ייעצו ללקוחותיהם איזה מידע לחשוף בפני בן הזוג ובעיקר מה להסתיר. לרוב, בני הזוג מרגישים שנאלצו לוותר, כדי לסיים כבר את ההליך, כי הם פשוט כבר לא יכלו יותר. הסכמים אלה יהיו "הרע במיעוטו", תוך החמצת הזדמנות לגעת בנושאים החשובים לכל בני המשפחה.

הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" הוא הליך שונה לאורך כל הדרך. שניכם תעבירו מידע באופן חופשי ביניכם, כדי להתקדם בצורה פתוחה והוגנת להסכם שיהיה הטוב ביותר עבורכם ועבור המשפחה כולה. ההליך הוא קצר יותר ובלי משחקים ותרגילים כמו  בבית משפט ובלי כתבי תביעה והגנה הכתובים בשפה הפוגעת בשניכם. תוכן ההסכם ישקף את טובתכם ואת טובת המשפחה כולה ויקח בחשבון את הצרכים של כל בני המשפחה. בזכות העבודה המשותפת של הצוות המקצועי הרב תחומי מקבוצת "להתגרש בשלום" תוכלו לצאת לדרך חדשה בתחושת סיפוק וגאווה שכן בחרתם  בדרך החיובית לסיים את הנישואין, ומנעתם מעצמכם ומילדיכם סבל אישי ונזק כלכלי מיותרים.

מהם יתרונות הליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" של "להתגרש בשלום" על פני הליכים אחרים?

הליך זה, המתנהל על ידי טובי המומחים לגירושין בשיתוף פעולה מקבוצת "להתגרש בשלום" הוא תהליך אמפטי, קשוב, מכיל ומכבד את שני הצדדים, המתנהל ללא איומים וללא מלחמות. בתהליך זה אתם מקבלים מערך תמיכה מקצועי מקיף – לכם ולילדיכם. תהליך זה שומר על הצרכים של כל בני המשפחה בתהליך. התהליך הוא אפקטיבי, מפחית ניכור ועוינות ומביא להסכם מחוץ לכתלי בית משפט בזמן קצר, מה שמאפשר חיסכון בזמן ובכסף. התהליך מאפשר להשאיר את השליטה בידיים שלכם ולא בידי צד שלישי כגון השופט , שכן זה מאפשר לכם, במצב המשברי, להצליח לעסוק במה שחשוב לכם באמת – המשך קיום המשפחה, גם בנפרד, לאחר הגירושין, המומחים שלנו, יתנו לכם את כל הכלים לצורך כך.

למה לבחור בחברי קבוצת "להתגרש בשלום" על פני האלטרנטיבות האחרות?
 • צוות מומחים בעלי מוניטין מוכח וניסיון עשיר בתחום הגירושין בשיתוף פעולה ובתחום הגירושין בכלל.
 • זמינות גבוהה להתנעת תהליך מחוץ לכותלי בית משפט – אתם יכולים לבחור לפנות ישירות לכל אחד מחברי הקבוצה או להתקשר אלינו ואנו נחזור אליכם ונתאם עמכם מפגש, באופן מיידי, לפי צרכיכם.
 • אנו בעלי ניסיון רב בתחום הגירושין בכלל ובהליך ה"גירושין בשיתוף פעולה" בפרט.
 • אנו מכירים את החברים ויודעים לעבוד בצוות.
 • חברי הקבוצה נפגשים באופן חודשי על מנת להעמיק את הידע ולבנות את הקשר בין החברים.
 • אנו נסייע לכם לשמור על המשפחה, גם לאחר משבר הגירושין, כך שתשארו משפחה גם בהרכב השונה.